You are here: Почеток

FINA Open Water Swimming

Е-пошта Печати PDF
На FINA Open Water Swimming Семинар во Приштина за делегати и судии учество имаше и ПФМ со тројца свои преставници кои се стекнаа со Fina certificate
Делегат Томи Стефановски - Потпретседател на ФПМ
Судии: Велков Васил и Радован Вељаносвски 
 
 
 
Последно освежено ( Понеделник, 28 Мај 2018 11:01 )  

Пливање

Ватерполо Репрезентација

Ватерполо Клубови

Последни фотографии

Спонзори и помагатели

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Медиумска поддршка

Банер