You are here: Почеток

ЛЕН Меѓународен Пливачки Митинг "Теута"

Е-пошта Печати PDF

Пливачката кадетска репрезентација на Македонија од утре попладне до недела учествува на ЛЕН Меѓународен Пливачки Митинг "Теута" Драч Р.Албанија

 

  • Тренер - Владимир Пејковски
  • Потпретседател на ПФМ (пливање)
  • Антониј симоновски
  • Ана Марија Пејчиновска
  • Ева Петровска 
  • Андреј Стојановски 

 

Последно освежено ( Петок, 08 Јуни 2018 12:29 )  

Пливање

Ватерполо Репрезентација

Ватерполо Клубови

Последни фотографии

Спонзори и помагатели

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Медиумска поддршка

Банер