You are here: Почеток

ЛЕН Меѓународен Пливачки Митинг "Теута" - Резултати

Е-пошта Печати PDF

Огромно браво за нашата пливачка репрезентација која на Меѓ. Лен Пливачки Митинг "Теута" 2018г Драч Р. Албанија освоија преку 15 медали, од кои 10 златни.

За најдобра пливачка на турнир е прогласена нашата 14 годишна Ева Петровска која исплива свои најдобри резултати..

Последно освежено ( Вторник, 12 Јуни 2018 10:29 )  

Пливање

Ватерполо Репрезентација

Ватерполо Клубови

Последни фотографии

Спонзори и помагатели

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Медиумска поддршка

Банер