You are here: Почеток

ФИНА делегатот пристигна во Охрид

Е-пошта Печати PDF

Делегатот од ФИНА за ултра swim маратонот г-дин Жан Пол Нарс, пристигна во Охрид.

Утрово делегатот од ФИНА одржа работен состанок со Претседателот на МОК г-дин Васил Тупурковски и Претседателот на ПФМ г-дин Александар Маленко 

 

Последно освежено ( Четврток, 23 Август 2018 15:02 )  

Пливање

Ватерполо Репрезентација

Ватерполо Клубови

Последни фотографии

Спонзори и помагатели

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Медиумска поддршка

Банер