You are here: Почеток

Македонски Куп во Далечинско Пливање - Велес

Е-пошта Печати PDF

На 15.09.2018 година успешно се реализираше Македонскиот Куп во Далечинско Пливање втора трка 2018г Велес со трки на 2,5 км и 5 км. Технички организатор беа КК Бабуна - Велес и Општина Велес. 

 
 
 
 
 
 
 

 

Последно освежено ( Недела, 16 Септември 2018 10:40 )  

Пливање

Ватерполо Репрезентација

Ватерполо Клубови

Последни фотографии

Спонзори и помагатели

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Медиумска поддршка

Банер